wyszukiwanie zaawansowane
STRONA GŁÓWNA » LAMPY CAME

LAMPY CAME

LAMPA KRX
LAMPA OSTRZEGAWCZA CAME KRX
Lampa KRX w technologii LED oferowana w trzech wariantach kolorystycznych: z kloszem BIAŁYM, ŻÓŁTYM i POMARAŃCZOWYM. Lampy pracują z zasilaniem od 24 V A.C./D.C. do 230 V A.C. Emitują światło migające lub stałe. Wbudowana antena.
LAMPA KIARO
LAMPA OSTRZEGAWCZA KIARO KLED CAME
Lampa ostrzegawcza LED w dwóch wariantach zasilania KLED - 120-230 V A.C. i KLED24 - 24 V A.C./D.C. Lampa posiada obustronną możliwość integracji z anteną radiową.
LAMPA KLT
LAMPA OSTRZEGAWCZA SEMAFOR KLT CAME
Lampa KLT zaprojektowana z myślą o szlabanach ale sprawdzi się też w przypadku innych rozwiązań. Personalizacja migania i koloru świecenia dzięki technologii LED. Pracuje z zasilaniem od 24 V A.C./D.C. do 230 V A.C. Podwójna częstotliwość wbudowanej anteny (433,92 MHz i 868,35 MHz). Możliwy montaż naścienny.
LAMPA KRX BUS / RGB
LAMPA OSTRZEGAWCZA KRX BUS MULTI COLOR CONNECT CAME
Wyposażona w system oświetlenia LED RGB jest kompatybilna z systemami CXN BUS. Użytkownik może wybrać jeden z wielu kolorów świecenia, inny kolor dla cyklu zamykania, otwierania i oczekiwania. Aplikacja do sterowania lampą APP CAME SET UP poprzez Wi-Fi. Lampa w wersji STANDARD lub CONNECT. Dzięki rozbudowanym możliwościom lampa może służyć jako semafor. Wbudowana antena 433 MHz i 868 MHz. Zasilanie 24 V A.C./D.C. - 230 V A.C.
LAMPA RIO
LAMPA OSTRZEGAWCZA BEZPRZEWODOWA RIO CAME
Bezprzewodowa lampa RIO LED zaskakuje szybkością i łatwością montażu. Kompatybilna z wszystkimi centralami sterującymi CAME. Maksymalny zasięg radiowy do 30m 868,98 MHz. Zasilanie poprzez baterie 5V.
SEMAFORY
SEMAFORY DROGOWE CAME SZLABAN LAMPA OSTRZEGAWCZA
Semafory drogowe, wykorzystywane jako uzupełnienie w instalacjach szlabanów, automatyki do bram wjazdowych i przemysłowych. Technologia diod LED lub żarówki E27 typu TRAFFIC
LAMPA KWADRAT
kwadrat-lampa-ostrzegawcza
 
LAMPA POMENA
lampa ostrzegawcza-pomena
 

Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu