wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » NAPĘDY DO BRAM PRZESUWNYCH 2 » Automatyka do bramy o wadze 1800 kg CAME BK 1800

Automatyka do bramy o wadze 1800 kg CAME BK 1800

altNapęd CAME BK-1800 przeznaczony do automatyzacji dużych bram o wadze do 1800kg. Zestaw automatyki do bram BK w wersji podstawowej zawiera: siłownik z centralą, fotokomórki DIR 10 , kartę radiową AF 43SP i pilot dwu funkcyjny SP2 SPACE.
Automat do bramy CAME BK-1800 to świetne rozwiązanie do bram mieszkaniowych jak i przemysłowych. Napęd cechuje się sprawdzoną i trwałą konstrukcją co zapewnia niezawodność w każdych warunkach atmosferycznych.Napęd CAME BK-1800 przeznaczony do automatyzacji dużych bram o wadze do 1800kg. Zestaw automatyki do bram BK w wersji podstawowej zawiera: siłownik z centralą, fotokomórki DIR 10 , kartę radiową AF 43SP i pilot dwu funkcyjny SP2 SPACE.
Automat do bramy CAME BK-1800 to świetne rozwiązanie do bram mieszkaniowych jak i przemysłowych. Napęd cechuje się sprawdzoną i trwałą konstrukcją co zapewnia niezawodność w każdych warunkach atmosferycznych. Siłownik CAME BK posiada wbudowany system wentylacji co zapewnia lepsze chłodzenie przy intensywnej pracy. 

Centrala sterującą CAME ZBK posiada wiele przydatnych funkcji np. częściowe otwarcie bramy ( funkcja furtki),automatyczne zamykanie bramy po określonym czasie jak również system bezpieczeństwa oparty np. na fotokomórkach zabezpieczający otwieranie i zamykanie bramy.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl